#Creativeukraineprogram prináša pracovné príležitosti v kreatívnom biznise pre utečencov z Ukrajiny

Pomáhame ľuďom utekajúcim z Ukrajiny ľahšie nájsť pracovné ponuky v kreatívnom biznise. Asociácie, ktoré pôsobia v reklame KRAS, ADMA, ADC Slovakia, IAB Slovakia, APRSR, Rada pre reklamu v spolupráci s portálom Pretlak.sk vytvorili špeciálnu stránku s ponukami práce v oblasti kreatívneho priemyslu pre ľudí utekajúcich pred vojnovým konfliktom na Ukrajine. 
 
V tomto smere sme spojili sily v rámci organizácií v kreatívnom biznise na Slovensku. Spoločne sme vytvorili program na pomoc utečencom s voľnými pracovnými pozíciami. Touto cestou im chceme umožniť ľahšie a rýchlejšie začlenenie sa do bežného života a možnosť uplatniť sa na pracovnom trhu v oblasti, v ktorej sa cítia doma.
 
Zamestnávatelia, ktorí budú mať záujem poskytnúť prácu v oblastiach marketingu, reklamy, dizajnu či v rámci iných pozícii z kreatívneho priemyslu pre utečencov z Ukrajiny zadajú inzerát v anglickom jazyku priamo na Pretlak.sk v časti #creativeukraineprogram. Každá takáto pracovná ponuka bude zároveň označená názvom #creativeukraineprogram.
 
Aktuálne ponuky práce v kreatíve a marketingu nájdu uchádzači o prácu priamo na portáli Pretlak pod haštagom #creativeukraineprogram.
 
Scroll to Top